Instalační balíček s programy pro Windows

TomikZ mne upozornil na bezvadnou aplikaci ze strany GOOGLE.COM o co jde?

Pokud jste někdy instalovali párkrát po sobě počítače s Windowsy, je celkem otravné pořád hledat programy k tomu aby byl počítač použitelný a umožňoval Vám normální žití a přitom byl i trochu chráněn od okolního světa. Hledat jednotlivé programy na internetu a instalovat je, je dost náročné na čas. A proto je tu bezva finta - pack.google.com

Jak to funguje?

Předně navštivte výše zmiňovanou stránku, tam se dozvíte více :-)

Co nám google pack nabízí za programy?

  • Prohlížeč Mozilla Firefox s lištou Google Toolbar
  • Adobe Reader
  • Picasa
  • Spyware Doctor Starter Edition
  • Norton Security Scan
  • Google Desktop
  • Lišta Google Toolbar pro prohlížeč Internet Explorer
  • a Google Earth

Firefox:

Myslím, že tento stále populárnější prohlížec nemusím představovat, kdo jej ještě nepoužívá tak o hodně přichází. Myslím, že bezpečnost a přizpůsobení si Firefoxu jsou snad nejzákladnější důvody proč tento prohlížet neustále roste na popularitě.

Adobe Reader:

Kdo by neznal oblíbený (pod Windows) prohlížeč souborů ve formátu PDF.

Picasa:

Prohlížeč obrázků, který umožňuje stahování fotografií přímo z foťáku a jejich následné kategorizace do alb, včetně jejich snadných úprav od změn velikosti až po odstranění červených očí na fotce.

Spyware Doctor Starter Edition:

Účinný nástroj pro odstraňování spyware, adware, trojských koňů a programů zaznamenávajících stisknuté klávesy. Velmi povedený prográmek, také mne potěšila lokalizace do českého jazyka, i když po instalaci na Vás asi vyzkočí program s milionem otazníků :-D

Norton Security Scan:

Zdarma antivirový program od Nortonu.

To jsou asi tak ty nejzajímavější aplikace, které stojí za zmínku. 

Jak na to:

Jednoduše, v podstatě se věe dozvíte na stránkách, které jsou česky. Jde hlavně o to, uložit si nekam konfigurační (EXE) soubor, který Vám umožní při spuštění automatické nainstalování a stáhnutí nejnovějších verzí programů. Samozřejmě jen ty, které jste si vybrali v úvodní obrazovce.

Powered by Drupal - Design by Artinet